کور > محصولات > فینانس، حرارتی مدیریت > د DC فیسونه > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
F412R-24LB د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه F412R-24LB
جوړونکی Copal Electronics
تفصیل FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
برخه F412R-24LB جوړونکی Copal Electronics
تفصیل FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 16873 pcs د ډاټا پاڼه F412R
کټګورۍ فینانس، حرارتی مدیریت چوکۍ 12.20mm
وزن 0.044 lb (19.96g) د ولټاژین رینج 20.4 ~ 27.6VDC
ولټاژ - شرح شوی 24VDC ختمول 2 Wire Leads
سټراټيک فشار 0.059 in H2O (14.7 Pa) اندازه / اندازه Square - 41mm L x 41mm H
لړۍ F412R RPM 4200 RPM
ځواک (واټونه) 720mW نور نومونه 563-1137
F412R24LB
د حرارت درجه 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) شور 16.0 dB(A)
د ژوند موده - د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
د ننوتنې ساتنه - برخی -
فین ډول Tubeaxial اوسنۍ درجه 0.030A