کور > محصولات > فینانس، حرارتی مدیریت > د DC فیسونه > F412R-12MB
F412R-12MB
F412R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
F412R-12MB د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه F412R-12MB
جوړونکی Copal Electronics
تفصیل FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
Product parameter
برخه F412R-12MB جوړونکی Copal Electronics
تفصیل FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 16045 pcs د ډاټا پاڼه F412R Series
کټګورۍ فینانس، حرارتی مدیریت چوکۍ 12.20mm
وزن 0.044 lb (19.96g) د ولټاژین رینج 10.2 ~ 13.8VDC
ولټاژ - شرح شوی 12VDC ختمول 2 Wire Leads
سټراټيک فشار 0.102 in H2O (25.5 Pa) اندازه / اندازه Square - 41mm L x 41mm H
لړۍ F412R RPM 5400 RPM
ځواک (واټونه) 720mW نور نومونه 563-1139
F412R12MB
د حرارت درجه 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) شور 23.0 dB(A)
د ژوند موده - د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
د ننوتنې ساتنه - برخی -
فین ډول Tubeaxial اوسنۍ درجه 0.060A