کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
MFR25SFRF52-412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه MFR25SFRF52-412R
جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1/4W 1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
5000 pcs
Product parameter
برخه MFR25SFRF52-412R جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1/4W 1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 5895454 pcs د ډاټا پاڼه MFR Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±1%
دحرارت درجه ناکافي ±100ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) لړۍ MFR
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 0.25W, 1/4W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه Axial
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې -
برخی - تفصیل تفصیل 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film