کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
MFP50SBRE52-412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه MFP50SBRE52-412R
جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
5000 pcs
Product parameter
برخه MFP50SBRE52-412R جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1/2W 0.1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 666850 pcs د ډاټا پاڼه MFP Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±0.1%
دحرارت درجه ناکافي ±50ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) لړۍ MFP
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 0.5W, 1/2W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه Axial
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې -
برخی - تفصیل تفصیل 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film