کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
FMP300FBF73-412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه FMP300FBF73-412R
جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 3W 1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
5000 pcs
Product parameter
برخه FMP300FBF73-412R جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 3W 1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 1665917 pcs د ډاټا پاڼه FMP Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±1%
دحرارت درجه ناکافي ±100ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) لړۍ FMP
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 3W
بسته بندي Bulk بسته / قضیه Axial
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې -
برخی Flame Proof, Safety تفصیل تفصیل 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film