کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
FMP100FBE52-412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه FMP100FBE52-412R
جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1W 1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
10000 pcs
Product parameter
برخه FMP100FBE52-412R جوړونکی Yageo
تفصیل RES MF 1W 1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2553528 pcs د ډاټا پاڼه FMP Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±1%
دحرارت درجه ناکافي ±50ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) لړۍ FMP
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 1W
بسته بندي Bulk بسته / قضیه Axial
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې -
برخی Flame Proof, Safety تفصیل تفصیل 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film