کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
RNMF14FTD412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه RNMF14FTD412R
جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
5000 pcs
Product parameter
برخه RNMF14FTD412R جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 3131326 pcs د ډاټا پاڼه Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±1%
دحرارت درجه ناکافي ±100ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) لړۍ RNMF
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 0.25W, 1/4W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه Axial
نور نومونه RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND