کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د چپ رژیم - د ځمکې غر > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
RNCF2512BTE412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه RNCF2512BTE412R
جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(په متحده ایاالتو کې)
4000 pcs
Product parameter
برخه RNCF2512BTE412R جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 282581 pcs د ډاټا پاڼه Resistor Packaging SpecRNCF Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±0.1%
دحرارت درجه ناکافي ±25ppm/°C د سپلویز وسیله بسته 2512
اندازه / اندازه 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) لړۍ RNCF
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 0.75W, 3/4W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 2512 (6432 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي معياري لیډ وخت 12 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې 0.026" (0.65mm)
برخی Automotive AEC-Q200 د ناکامي کچه -
تفصیل تفصیل 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film جوړښت Thin Film