کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د چپ رژیم - د ځمکې غر > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
RNCF0201DTE412R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه RNCF0201DTE412R
جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(په متحده ایاالتو کې)
10000 pcs
Product parameter
برخه RNCF0201DTE412R جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2246166 pcs د ډاټا پاڼه Resistor Packaging SpecRNCF Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±0.5%
دحرارت درجه ناکافي ±25ppm/°C د سپلویز وسیله بسته 0201
اندازه / اندازه 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) لړۍ RNCF
مقاومت 412 Ohms ځواک (واټونه) 0.03W, 1/32W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 0201 (0603 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 155°C د ځایونو شمیر 2
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي معياري لیډ وخت 12 Weeks
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې 0.011" (0.28mm)
برخی Automotive AEC-Q200 د ناکامي کچه -
تفصیل تفصیل 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film جوړښت Thin Film