کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > ډایډز - ریزفیریرز - واحد > SCFS8000
SCFS8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
SCFS8000 د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه SCFS8000
جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
In Stock 363 pcs
د حوالې قیمت
(په متحده ایاالتو کې)
25 pcs
Product parameter
برخه SCFS8000 جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 363 pcs د ډاټا پاڼه SCFSx
کټګورۍ د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات ولټاژ - چټک ریورس (Max) Standard
ولټاژ - فارورډ (Vf) (ماکس) @ که 500mA ولټاژ - ماتول -
لړۍ - د RoHS حالت Bulk
د بیرته ستنیدلو وخت (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) مقاومت @ که، F -
ګوښه کول Axial د حرارت درجه - جریان 150ns
د غرونو ډول Through Hole د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت 18 Weeks د جوړونکي برخه شمېره SCFS8000
پراخ تفصیل Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole ډایډډ تڼۍ 1µA @ 8000V
تفصیل DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 16.2V @ 3A
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 8000V (8kV) Capacitance @ vr، F -55°C ~ 150°C