کور > محصولات > د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات > ډیوډز - ریټیفیرز - بندونه > STTH2002CG
STTH2002CG
STTH2002CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
STTH2002CG د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه STTH2002CG
جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
(په متحده ایاالتو کې)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
برخه STTH2002CG جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 78905 pcs د ډاټا پاڼه STTH2002C
کټګورۍ د ډکیدونکي نیمګړتیاو تولیدات ولټاژ - فارورډ (Vf) (ماکس) @ که 1.1V @ 10A
ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس) 200V د سپلویز وسیله بسته D2PAK
چټک Fast Recovery = 200mA (Io) لړۍ -
د بیرته ستنیدلو وخت (trr) 27ns بسته بندي Tube
بسته / قضیه TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB نور نومونه 497-3546-5
د حرارت درجه - جریان 175°C (Max) د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
د ډایډډ ډول Standard ډایډډ تڼۍ 1 Pair Common Cathode
تفصیل تفصیل Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 10µA @ 200V
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 15A د بیس برخه STTH2002C