کور > محصولات > انټرنېټ سرکونه (ICs) > PMIC - د ولټاژ تنظیم تنظیمونکي - لینار > LD39150PT25-R
LD39150PT25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
LD39150PT25-R د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه LD39150PT25-R
جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل IC REG LINEAR 2.5V 1.5A PPAK
(په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
Product parameter
برخه LD39150PT25-R جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل IC REG LINEAR 2.5V 1.5A PPAK د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 61682 pcs د ډاټا پاڼه LD39150xx
کټګورۍ انټرنېټ سرکونه (ICs) د ولټاژی توزیع (مکس) 0.4V @ 1.5A
د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی) 2.5V د ولټاژ - محصول (Max) -
ولټاژ - انټر (Max) 6V د سپلویز وسیله بسته PPAK
لړۍ - د ساتنې ځانګړتیاوې Over Current, Over Temperature
بسته بندي Original-Reel® بسته / قضیه TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) د محصول ډول Fixed
د تفتیش تړون Positive نور نومونه 497-7791-6
د حرارت درجه -40°C ~ 125°C (TJ) د تنظیم کونکو شمیر 1
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant تفصیل تفصیل Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A PPAK
اوسني - اټکل (اق) 2.5mA اوسني - محصولات 1.5A