کور > محصولات > مقاومت کوونکي > د هول مقاومت کوونکو له لارې > MJ2001FE-R52
MJ2001FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
MJ2001FE-R52 د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه MJ2001FE-R52
جوړونکی Ohmite
تفصیل RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
(په متحده ایاالتو کې)
50000 pcs
Product parameter
برخه MJ2001FE-R52 جوړونکی Ohmite
تفصیل RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2967739 pcs د ډاټا پاڼه Metal Devil Series
کټګورۍ مقاومت کوونکي تاوان ±1%
دحرارت درجه ناکافي ±50ppm/°C د سپلویز وسیله بسته Axial
اندازه / اندازه 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) لړۍ Metal Devil® MJ
مقاومت 2 kOhms ځواک (واټونه) 0.125W, 1/8W
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه Axial
د ځایونو شمیر 2 د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د جوړونکي معياري لیډ وخت 18 Weeks د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
لوړې کچې - برخی -
د ناکامي کچه - تفصیل تفصیل 2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film