کور > محصولات > کاپیساف > د سیرامیک کاپیسا > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
CDR34BP472BFURAJ د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه CDR34BP472BFURAJ
جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
برخه CDR34BP472BFURAJ جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 4700PF 100V BP 1812 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 5681 pcs د ډاټا پاڼه CDR Series (MIL-PRF-55681)
کټګورۍ کاپیساف ولټاژ - شرح شوی 100V
تاوان ±1% موټی (Max) 0.059" (1.50mm)
دحرارت درجه ناکافي BP اندازه / اندازه 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
لړۍ Military, MIL-PRF-55681, CDR34 درجه بندي -
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 1812 (4532 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 125°C د غرونو ډول Surface Mount, MLCC
لوړې کچې - برخی -
د ناکامي کچه R (0.01%) تفصیل تفصیل 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
قابلیت 4700pF کاریالونه General Purpose