کور > محصولات > کاپیساف > د سیرامیک کاپیسا > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
CDR33BP152BFURAJ د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه CDR33BP152BFURAJ
جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
برخه CDR33BP152BFURAJ جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 1500PF 100V BP 1210 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 4950 pcs د ډاټا پاڼه CDR Series (MIL-PRF-55681)
کټګورۍ کاپیساف ولټاژ - شرح شوی 100V
تاوان ±1% موټی (Max) 0.049" (1.25mm)
دحرارت درجه ناکافي BP اندازه / اندازه 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
لړۍ Military, MIL-PRF-55681, CDR33 درجه بندي -
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 1210 (3225 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 125°C د غرونو ډول Surface Mount, MLCC
لوړې کچې - برخی -
د ناکامي کچه R (0.01%) تفصیل تفصیل 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
قابلیت 1500pF کاریالونه General Purpose