کور > محصولات > کاپیساف > د سیرامیک کاپیسا > CDR32BP821BFURAB
CDR32BP821BFURAB
CDR32BP821BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
CDR32BP821BFURAB د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه CDR32BP821BFURAB
جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 820PF 100V BP 1206
Product parameter
برخه CDR32BP821BFURAB جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 820PF 100V BP 1206 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 5277 pcs د ډاټا پاڼه CDR Series (MIL-PRF-55681)
کټګورۍ کاپیساف ولټاژ - شرح شوی 100V
تاوان ±1% موټی (Max) 0.051" (1.30mm)
دحرارت درجه ناکافي BP اندازه / اندازه 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
لړۍ Military, MIL-PRF-55681, CDR32 درجه بندي -
بسته بندي Bulk بسته / قضیه 1206 (3216 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 125°C د غرونو ډول Surface Mount, MLCC
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د لیډ انداز -
د لیدو فاصله - د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
لوړې کچې - برخی -
د ناکامي کچه R (0.01%) تفصیل تفصیل 820pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
قابلیت 820pF کاریالونه General Purpose