کور > محصولات > کاپیساف > د سیرامیک کاپیسا > CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYانځورونه یوازې د حوالې لپاره دي.
د محصول توضیحاتو لپاره د محصولاتو مشخصات وګورئ.
CDR31BP111BFURAJ د Components-World.HK، 1 کلن تضمین څخه باور لري
د یو اقتباس غوښتنه وکړه
برخه CDR31BP111BFURAJ
جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 110PF 100V BP 0805
Product parameter
برخه CDR31BP111BFURAJ جوړونکی Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل CAP CER 110PF 100V BP 0805 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 4619 pcs د ډاټا پاڼه CDR Series (MIL-PRF-55681)
کټګورۍ کاپیساف ولټاژ - شرح شوی 100V
تاوان ±1% موټی (Max) 0.051" (1.30mm)
دحرارت درجه ناکافي BP اندازه / اندازه 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
لړۍ Military, MIL-PRF-55681, CDR31 درجه بندي -
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 0805 (2012 Metric)
د حرارت درجه -55°C ~ 125°C د غرونو ډول Surface Mount, MLCC
لوړې کچې - برخی -
د ناکامي کچه R (0.01%) تفصیل تفصیل 110pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
قابلیت 110pF کاریالونه General Purpose